Witaj na naszej stronie dzięki której odnajdziesz ścieżkę do kupna-sprzedaży, najmu lub zamiany nieruchomości. Niech to jest początek naszej wspólnej współpracy. Do zobaczenia!!

IDEA ESTATE z siedzibą w Katowicach jest szybko rozwijającym się przedsiębiorstwem na śląskim rynku nieruchomości.

Tworzymy zespół nieprzypadkowych ludzi, realizujący oczekiwania coraz bardziej wymagających klientów w zakresie profesjonalnej, sprawnej i bezpiecznej obsługi transakcji na rynku nieruchomości. Wiedza naszych doradców poparta jest doświadczeniem, która na co dzień przekłada się na uzyskiwanie korzystnych warunków zawieranych transakcji przez naszych klientów.

Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych oraz biznesowych z sektora nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. Realizujemy zlecenia dla klientów regionalnych jak i zagranicznych.

Stanowimy licencjonowane biuro obrotu nieruchomościami, zrzeszone w BCK SPON (Bielsko-Częstochowsko-Katowickie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami).

Jako profesjonaliści w branży, tworzymy pozytywne i trwałe relacje, ponieważ stanowią one podstawę naszych działań, które pomagają osiągać zamierzone cele.